poniedziałek, 30 marca 2015

Gdzie uzyskam pożyczke bez Bik Big i KRD

gdzie te pozyczki bez bik i krd
Gdzie uzyskam pożyczkę bez weryfikacji w bazach dłużników. Takie pytanie nie jednokrotnie zostało mi zadane w mojej pracy również wielokrotnie spotykałem się z takimi zapytaniami na forach .
Szczególnie w internecie uzyskamy wiele wręcz propozycji pożyczek dla wszystkich niezależnie od historii kredytowej czy tez nawet naszych dochodów.
Niestety choć wiele zapewnień może być dla nas wręcz zachęcające rzeczywistość jest skrajnie inna.
Każda firma  pożyczkowa czy też instytucja bankowa jako pierwsze działanie w celu weryfikacji nas jako potencjalnych pożyczkodawców sprawdzi nas w bazie dłużników a wiec jakikolwiek wpis o naszym długu skutecznie negatywnie wpłynie na decyzje o przyznaniu pożyczki czy tez kredytu.

Kilka podstawowych informacji o bazach jak BIG KRD  

Bazy dłużników to spis osób i firm które posiadają  niespłacone zobowiązanie w stosunku  do umów, usług.
Bazy są ogólnodostępne dla firm i osób prywatnych które chcą zweryfikować danego kontrahenta, czy w tym przypadku potencjalnego pożyczkodawce i przekonać się o jego rzetelności w spłacaniu swoich należności. Wpis w bazie jako dłużnik otrzymamy jeżeli firma lub osoba prywatna wystąpi o wpisanie do bazy dłużników   przedstawiając odpowiednio udokumentowany wniosek .Również po spłaceniu naszego długu wierzyciel jest zobowiązaniowy wystąpić o usuniecie wpisu dłużnika w bazie.

Podsumowując do bazy dłużników zostaniemy wpisani jak skutecznie będziemy uniknąć płatności za swoje zobowiązania  jak i informacja o naszym długu zostanie zlikwidowana kiedy spłacimy w całości swoje wierzytelności .

Pożyczka a wpis w bazie dłużników


Pożyczki pozabankowe bez baz -w zasadzie nie istnieją bazy dłużników to baza wszystkich osób które nie spłacają swoich zobowiązań i są podstawa weryfikacji w wszystkich firmach pozabankowych i bankach. Ponieważ bazę taką jak Bik mogą weryfikować w zasadzie tylko instytucje bankowe i skoki to każda firma pożyczkową opiera się na bazach typu KRD. To jedna z podstawowych baz którą posługują się pożyczkodawcy tym bardziej iż w wielu firmach weryfikacja jest przeprowadzana automatycznie przez system.
 
A wiec gdzie można otrzymać pożyczkę pozabankową będąc wpisany w bazy typu KRD
 
Tylko firmy oferujące pożyczki pod zastaw nieruchomości czy innych wartościowych rzeczy mogą pozwolić sobie na pożyczenie gotówki każdemu dłużnikowi tak pozostałe firmy w swojej polityce mogą jedynie liberalnie weryfikować ta bazę.

Podstawowym czynnikiem weryfikacji jest powód takiego wpisu jeżeli jesteśmy w bazach dłużników spisania jako osoby które nie spłaciły innych pożyczek czy chwilówek nasze szanse są minimalne jednak jeżeli posiadamy takie wpisy z innych powodów nasze szanse nadal są dość duże.


Głównym powodem takiej polityki jest przede wszystkim weryfikacja klienta jeżeli klient w przeszłości nie spłacał innych pożyczek pozabankowych czy kredytów to taka pożyczka jest generalnie dla pożyczkodawcy zbyt ryzykowna i nieopłacalna.

Bo inaczej mówiąc czy pożyczyli by państwo innej osobie pieniądze wiedząc ze na ich odzyskanie nie mogą państwo liczyć i zostaje tylko droga windykacji i sadu a przede wszystkim czasu.

Inna sprawa jest tez zagrożenie windykacja komornicza takiej osoby stwarzając zagrożenie ze stanie się niewypłacalna a przez to też odzyskanie należności stanie się generalnie utrudnione.

Innym powodem wpisów do KRD mogą być już stare spłacone długi które po prostu wierzyciel nie zgłosił jako spłacone i przez to nadal widniejemy jako dłużnicy wtedy najlepiej zgłosić się z prośba do wierzyciela o anulowanie takiego wpisu.

Pamiętajmy- iż wielu pośredników zapewnia o pozytywnej weryfikacji starającego się o pożyczkę to nie możemy być jednakowo pewni ich uzyskania wszystko zależny od interpretacji pożyczkodawcy naszych wpisów w rejestr dłużników.Tym bardziej iż wielokrotnie uzupełniając wniosek o pożyczkę online zaznaczamy iż wyrażamy zgodę na weryfikacje w bazach dłużników.

Gdzie mamy szanse na pożyczkę mimo  wpisu w bazie dłużników.

Jeżeli nasz wpis w bazie został umieszczony z innego powodu niż niespłacony kredyt, chwilówka czy pożyczka nadal mamy szanse uzyskać pożyczkę w bardziej liberalnych firmach takich jak :


pożyczka bez bik BIG krd
Już wielu znana firma Provident która proponuje pożyczki w systemie ratalnym tygodniowym, i miesięcznym.Nadal pozostaje jedna z najbardziej liberalnych firm pożyczkowych w Polsce.Sprawdza  czy widniejemy w bazach jako dłużnicy ale też jeżeli nie jesteśmy dłużnikami z powodu nie spłacania pożyczek czy kredytów często pozytywnie rozpatrzy nas wniosek o pożyczkę.
Pożyczka w Providencie - strona pożyczkodawcy
profi credit pozyczki bez baz dłuznikówDruga firma która choć sprawdza bazy dłużników również udziela pożyczki osoba z wpisami w BIG czy KRD. Wszystko zależy od indywidualnej oceny ryzyka kredytowego ale jeżeli nie jesteśmy dłużnikami przez uchylanie się od płatności  rat za pożyczki czy kredyty mamy duże szanse na pożyczkę.

Pożyczka w Profi credit - strona pożyczkodawcyTak wiec pożyczki bez weryfikacji w bazach dłużników (oprócz lombardowych ) nie istnieją ponieważ każdy pożyczkodawca sprawdza nasza wiarygodność to otrzymanie pożyczki przede wszystkim zależna od tego za co zostaliśmy wpisani jako dłużnicy jak i również od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.