czwartek, 2 kwietnia 2015

Czym są pożyczki pod zastaw auta i dla kogo??

pozyczki pod zastaw auta dla kogo
Pożyczki pozabankowe pod zastaw auta -to  zwykła pożyczka pozabankowa którą gwarantujemy podpisaniem umowy gwarantując iż w winku nie spłacenia zobowiązania zostanie przekazany nasz zastaw( auto) dla pożyczkodawcy.
Taki zastaw pozwala nam za to uzyskać większą kwotę pożyczki ale tez nie odbiera nam prawa do użytkowania naszego pojazdu jedynym zabezpieczeniem jest umowa która nie pozwala na sprzedaż pojazdu przed spłata pożyczki.

Takie pożyczki pod zastaw auta charakteryzują -się tez mniejszym oprocentowaniem i kosztami całkowitymi oraz brakiem wymogów jak zaświadczenia o zarobkach czy weryfikacji w Bik w porównaniu do pożyczek bez zastawu oraz możliwością uzyskania większej ilości gotówki najczęściej na 24 miesiące.
 
Przedmiotem zastawu jest w tym momencie auto które pozostaje w naszym posiadaniu i użytkowaniu.Pożyczki pod auto bo tak można określić ten rodzaj pożyczki jest przeznaczony dla każdego właściciela pojazdu na którym nie ma żadnych zajęć ani blokad.
Ponadto jeżeli samochód posiada prawnie nap 2 właścicieli wymagana jest zgoda oby dwóch.Kwota którą możemy otrzymać to max 50tys zł albo 50% wartości auta.Wydaje się to dobra propozycja dla osób szukających dużej pożyczki bez Bik jeżeli weźmiemy takie plusy jak dalsze użytkowanie auta czy nisze oprocentowanie.
Przykładowe propozycje pożyczki pozabankowej bez Bik pod zastaw auta:

Pozyczka pod zastaw auta Motopożyczka to oferta dla wszystkich którzy chcą pożyczyć pieniądze nawet do 100% wartości auta i nadal z niego w pełni korzystać.Pożyczkodawca umożliwia uzyskanie kredytu pod auto wszystkim właścicielom aut poniżej 12 lat na atrakcyjnych warunkach . motopożyczka - strona firmy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz