czwartek, 9 kwietnia 2015

Karty kredytowe jako sposób na darmowy kredyt odnawialny

czy karta kredytowa moze byc darmowym kredytem odnawialnym??

Jak karta kredytowa może być darmowym kredytem

Karta kredytowa kiedy korzystamy z okresu bez odsetkowego nie generuje kosztów czyli nie są nam naliczane żadne odsetki. Taki okres bez odsetkowy to nawet 72 dni. Jeżeli uregulujemy w tym okresie cały debet mamy pożyczkę za darmo.

 
Jak skorzystać z takiego okresu bez odsetkowego??
Trzeba trzymać się zasad kiedy już mamy kartę kredytowa pamietajmy o płatności bezgotówkowej czyli nie wyciągajmy gotówki z bankomatu za pomocą karty ( zostaną nam naliczone odsetki i opłaty). Kiedy chcemy gotówka operować a nie płacić karta możemy przelać środki z karty na konto i tak uzyskać gotówkę i też nadal korzystać z okresu bez odsetkowego.Pamiętajmy również że kartą możemy płacić w sklepie czy za zakupy online zachowując darmowy okres bez odsetkowy a zarazem cieszyć się dostępnymi środkami.

 
A dlaczego odnawialny??
Standardowy kredyt odnawialny to nic innego jak debet który po spłaceniu znów staje się dostępnymi środkami do wysokości ustalonej w umowie.Tak samo jest z kartami kredytowymi kiedy spłacimy saldo możemy ponownie korzystać z limitu.
 
A co jeżeli nie spłacę karty w terminie bez odsetkowym??
To wtedy nie będzie to darmowy kredyt zostaną nienaliczone koszty ale za to debet możemy spłacać w ratach lub spłacać minimalna kwotę ustalona przez bank jest to zazwyczaj 5%.
 
A jaka kwotę możemy pożyczyć??
Tu wszystko jest zależne od zdolności kredytowej każdej osoby indywidualnie jednak łatwiej uzyskać kwoty wyższe niż oferowane przy kredytach gotówkowych. Debet jaki zostanie nam przyznany może sięgać nawet 100 000zł

 
A jak można wykorzystać taka kartę kredytową??
Karta kredytowa kiedy zachowujemy okres bez odsetkowy może być super zabezpieczeniem na wypadek nagłych sytuacji życiowych czy tez częstych braków gotówki pod koniec miesiąca. W jaki sposób wykorzystamy kartę zależy tylko od nas ale dobrze wykorzystana może przynieść wiele korzyści
 
A są jakieś dodatkowe korzyści??
 Tak rabaty, zniżki i wiele innych dodatkowych bonusów dla korzystających z kart kredytowych daje wymierny sposób nie tylko na darmowy system pożyczki odnawialnej ale i również korzyści i zyski w postaci rożnych zniżek bonusów czy nawet prezentów.

Przykłady kart kredytowych które mogą posłużyć nam jako darmowe kredyty odnawialne 

karta kredytowa w credit agricole
 Karta kredytowa w credit agricole- to 54 dni transakcji bez odsetkowej i aż do 20 000zł limitu. Możliwość płacenia karta w sklepach i punktach usługowych oraz sprawdzania salda i transakcji online przez telefon i komputer.
karta kredytowa w credit agricole - strona banku

karta kredytowa w m banku darmowa
Karta kredytowa w Mbanku podobnie jak w powyższej ofercie to 54 dni darmowego limitu bez odsetek i opłat a dodatkowo możemy z niej korzystać z limitem nawet 500zl a dostępna jest nawet dla osób z mniejszymi dochodami.

Karta kredytowa w Mbanku - strona oferty 

Karta kredytowa w milenium - to oferta umożliwiająca nam na pożyczenie do 56 dni bez odsetek i opłat a dodatkowo umożliwia nam kupowanie z 5% rabatem u partnerów banku.
karta kredytowa milenium - strona banku


T mobile   usługi bankowe karta kredytowa
Karta kredytowa w T mobile usłui bankowe - to 58 dniowy okres bez odsetkowy oraz darmowe wydanie karty bez opłat za użytkowanie. Zabezpieczeniem usługi pod względem formalnym zajmuje się Alior bank  a oferta jest skierowana dla wszystkich nie tylko abonentów sieci T mobile,
Karta kredytowa T mobile- strona oferty

 Brak komentarzy:

Prześlij komentarz