środa, 8 kwietnia 2015

Pożyczki i kredyty na dowód gdzie dla kogo i jak uzyskać kredyt na dowód

kredyty i pozyczki pozbankowe na dowód
Nie posiadamy zaświadczeń o zarobkach i chcemy uzyskać kredyt lub pożyczkę ale czy ja otrzymamy??. Wbrew pozorom oraz wielu informacja wcale nie jest to takie oczywiste i wcale nie jest to proste jeżeli mówimy o kredytach na dowód w bankach.Inaczej wygląda taka sytuacja kiedy chcemy uzyskać pożyczkę na oświadczenie w parabankach wtedy zasadniczo drzwi stoją otworem. Wiec jak to jest naprawdę i jakimi prawami rządzi się system udzielania kredytów i pożyczek na dowód??
 

Zacznijmy od kredytów gotówkowych na dowód w bankach

 
Na dowód jedyną forma kredytu oferowana przez banki jest kredyt konsumencki czyli potocznie zwany gotówkowym.Jednak coraz bardziej droga do kredytu bez zaświadczeń jest wręcz zamykana .Banki obawiając się strat przez niewypłacalność klientów wycofują się z udzielania kredytów na oświadczenie lub udzielają kredytów osoba tylko zaufanym lub stałym klientom.również często banku reklamując swój produkt kredytowy informują że na dowód jednak często kończy się to po wstępnej weryfikacja żądają dostarczenia zaświadczeń.

Jest to poniekąd konsekwencja poprzedniej polityki banków kiedy to udzielając w latach 90 wręcz masowo kredyty na oświadczenie odnotowywali straty przez niewypłacalność klientów czy tez nadużycia.
Dziś każdy bank prześwietli nas i nasze dochody upewniając się czy jesteśmy wypłacalni . Kredyty na dowód to przede wszystkim kredyty większego ryzyka dla banków ale tez nie jest droga zamknięta do uzyskania kredytu bez zaświadczeń.
Kiedy staramy się o taki kredyt na pewno łatwiej będzie go uzyskać kiedy:
  • Jesteśmy klientami banku - posiadamy na przykład konto w którym systematycznie wpływa wynagrodzenie za prace lub inne dochody.Wtedy bank posiada jakby dowód w formie wyciągu z konta o osiąganych dochodach.
  • Zdolność kredytowa- nasza historia kredytowa - kredyt dla świeżych klientów jest zasadniczo na dowód nierealny ponieważ bank nie posiada informacji o naszej rzetelności .tak samo posiadanie opóźnień w spłatach zobowiązań lub jakiś nie spłaconych debetów zasadniczo zamknie nad drogę na szybki kredyt bez zaświadczeń.
  • Kredyty na małą kwotę na krótki okres kredytowania -przykładowo chcemy pożyczyć 1000zł na rok lub 2000zł na 15 miesięcy takie kredyty maja największą szanse na odpowiedz pozytywna tylko przedstawiając dowód osobisty.
Podsumowując osoby mające dobra historie kredytowa, starające się w banku macierzystym gdzie posiadają aktywne konto i starające się o niewygórowane kwoty maja szanse dziś otrzymać gotówkę wykazując tylko swój dowód osobisty.
Jednak to ze nie przedstawimy zaświadczeń o dochodach czy o pracy naiwnym było by stwierdzenie ze bank na przykład telefonicznie potwierdzi naszego miejsca pracy oraz szacowanych dochodów.Banki potrafią bardzo szczegółowo prześwietlić potencjalnego kredytobiorce nawet w 1godzine.
 

Pożyczki pozabankowe na dowód

 
Tu sytuacja jest wręcz odwrotna zasadniczo tylko przy wyższych kwotach parabanki oczekują poświadczeń dochodów lub kiedy nasza historia jest zła a nawet jesteśmy dłużnikami.Jednak myślenie ze w parabankach uzyskamy dowolna kwotę na dowód tez jest myśleniem błędnym ponieważ wyższe kwoty będą wymagały od nas dostarczenia pożyczkodawcy odpowiednich zaświadczeń.Zasadniczo różnica jest znaczna w stosunku do kredytów bankowych ponieważ do paru tys możemy liczyć na gotówkę okazując dowód.Rożnica wynika z tego że dla parabanków każda prawie pożyczka jest większym ryzykiem kredytowym i są one na to nastawione windując za to oprocentowanie i koszty dodatkowe.Zasadniczo pożyczkę na dowód uzyskamy staraj ac się o :

  • Chwilówki
  • Pożyczki pozabankowe na raty również online
  • Pożyczki społecznościowe
Jest łatwiej ale pamiętajmy ze jeżeli posiadamy negatywna historie kredytowa nawet parabanki mogą zażądać od nas zaświadczeń.Również stwierdzenie ze pożyczkodawcy nie będą sprawdzać naszego zatrudnienia tez nie jest wcale trafne.Na dowód na przykład nie dostaniemy pożyczki kiedy jesteśmy dłużnikami często wtedy pożyczkodawcy żądają dodatkowych zaświadczeń lub nawet zabezpieczeń.
 
Tak czy inaczej pożyczki czy kredyt na dowód to bardziej przywilej osób solidnie spłacających swoje zobowiązania. Pamiętajmy również że pożyczka oraz kredyt na oświadczenie to zawsze większe ryzyko dla osób czy instytucji nam pożyczających dlatego kiedy chcemy uzyskać lepsze warunki czy większa kwotę kredytu zaświadczenie będzie tylko naszym sprzymierzeniec  jeżeli nie koniecznością.

Przykłady kredytów gotówkowych na dowód w bankach

trudno tu podawać kilkanaście czy kilkadziesiąt ofert z racji tego ze banki niechętnie udzielają kredytów na oświadczenie dlatego pozwoleń sobie podać tylko 3 przykłady gdzie oferta kredytu bez zaświadczeń jest standardowa a nie czasowa..Jednak oferta tych kredytów to oferty do 10tys bez zaświadczeń.
getin bank

W Getin bank możemy najszybciej a według wielu ustaleń najłatwiej uzyskać kredyt bez wykazywania zaświadczeń o dochodach  z doświadczenia wiem iz zabranie ze sobą pitu za poprzedni rok lub umowy o prace  jeszcze bardziej gwarantuje uzyskanie pożyczki bez proszenia pracodawcy o zaświadczenie.
Getin bank- strona kredytu na dowód


i gotówka w paribans
 I gotówka w BNP Paribas - to pierwszy kredyt gotówkowy uzyskiwany online z minimum formalności bez wychodzenia z domu.Ta oferta umożliwią nam pożyczenie nawet do 20 tys zł  w ciągu nawet 1h  od wysłania wniosku.
Bnp Paribas - I gotówka strona oferty


m bank kredyt na dowód online
 Kredyt w Mbanku podobnie jak igotówka  można zaciągnąć na okres od 3 do 84 miesięcy. Umowa zawierana jest całkowicie przez Internet, a gotówka przyznawana nawet w 15 minut, bez zbędnych formalności 

M bank - strona kredytu na dowód
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz